Poskytované služby

Nákup od zdroje:

Nákupy od zdroje je základním pilířem KupRadost.cz.

Tento způsob obchodování přináší zákazníkovi úsporu až 85 % z ceny běžného nákupu. Zboží je k Vám odesíláno přímo od výrobců a dodavatelů, proto Vám můžeme vždy garantovat nízké ceny. Jinak řečeno, Kupradost.cz zboží samo neprodává, ale zprostředkovává Vám nákup zboží od dodavatelů a výrobců, proto je schopno nabízet zboží za tak zajímavé ceny.

Navíc u nás neplatíte poštovné, takže Vaše cena zůstane vždy opravdu nízká a to se všemi výhodami, které poskytujeme, jako jsou:

  • záruka 3 roky
  • reklamaci a vrácení zboží v ČR
  • vrácení zboží do 30 dnů
  • garanci kvality a doručení

Garance doručení a kvality:

Na všechno zboží na našem webu Vám poskytujeme garanci doručení a kvality. V opačném případě Vám vracíme peníze, nebo na své náklady zboží znovu necháme od dodavatele odeslat.

Garance vrácení peněz:

Zboží si doma nezávazně vyzkoušejte a pokud Vám nebude vyhovovat, můžete nám ho do 30 dní vrátit. My Vám obratem vrátíme peníze.

U nás totiž za zkoušku nic nedáte

Víte, kolik ušetříte:

Ceny zboží prověřujeme na srovnávačích cen, jako jsou Heureka.cz, Hledejceny.cz aj., a proto máme jistotu, že Vám poskytujeme vždy velmi nízké ceny. U zboží naleznete přeškrtnutou cenu ze srovnávače cen níže označenou jako „Běžná cena v ČR“ tato cena zahrnuje cenu zboží + poštovné. Úspora je uváděna v % a je vždy zaokrouhlována na celé číslo.

Způsob výpočtu úspory:

1. Běžná cena v ČR / 100 = 1 % z běžné cena

2. Běžná cena v ČR – Cena na KupRadost.cz = rozdíl cen

3. Rozdíl cen / 1% z běžné ceny = úspora

Konkrétní příklad:

Běžná cena v ČR je 130 Kč a cena na KupRadost.cz je 50 Kč

1. 130 Kč /100 = 1,3

2. 130 Kč – 50 Kč = 80 Kč

3. 80 / 1,3 = 61,54 %

V tomto příkladu je úspora 61,54 %, jak jsme psali výše úspora je vždy zaokrouhlována na celá čísla , v tomto případě zaokrouhlíme 61,54 % na 62 %.

.